Місія

Забезпечити споживачів якісними, здоровими та доступними продуктами харчування, які вирощені на українських полях та виготовлені на високотехнологічних українських підприємствах.

Цінності

Мета та Стратегія національної агропромислової групи Agricom Group — національне лідерство за показниками фінансової результативності шляхом підвищення ефективності управління підприємств Групи та впровадження інноваційних технологій у виробництві.

Лояльність та повага

Кожен член команди Agricom Group здатен визнавати права іншої людини, зрозуміти і відчути її інтереси, специфіку переконань та прагнень. На основі лояльності та поваги з’являється взаєморозуміння, яке є ключовим фактором у побудові командної роботи в Agricom Group. Тільки поважаючи іншого можна знайти вектор для єдності і розвитку.

Інновації

Використання нових інструментів і процесів дозволяють Agricom Group бути новаторами та впевнено рухатися в напрямку інновацій. Впровадження інновацій дає нам можливість працювати швидше, якісніше та ефективніше. Ми використовуємо принципи sustainability для зменшення впливу на навколишнє середовище та покращення якості нашої продукції.

Довіра

Діяльність команди Agricom Group ґрунтується на чесності, прозорості та справедливості. Ми впевнені один в одному і прагнемо до спільного успіху.

Ефективність

В Agricom Group впевнені, що високі досягнення одного члена команди примножують ефективність та розвиток всієї компанії. Ми докладаємо зусиль до досягнення максимальних результатів із мінімальними витратами часу та ресурсів.

Розвиток

Багатогранність досвіду і знання кожного члена команди Agricom Group створюють загальний потенціал розвитку компанії. Ми розуміємо, що розвиток дає можливість наблизити те, що сьогодні здається неможливим, якщо працювати єдиною командою, поважаючи та довіряючи один одному.
Top