Про компанію

Головна   >   Про компанію

Agricom Group

Українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування. Лідер із виробництва та переробки безглютенового вівса. Торгові марки “Добродія” та San Grano представлені в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортуються до понад 30 країн світу.

Велику увагу Група приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток сучасних digital-проектів.

 

Сьогодні Agricom Group також об’єднує три земельних кластери в Житомирській, Чернігівській і Луганській областях із загальним земельним фондом 28 тис. га. На території Білокуракинського і Чернігівського кластерів працюють два елеваторні комплекси потужністю 63 тис. т.

 

У травні 2018 року в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області запрацював найпотужніший в Європі повністю автоматизований виробничий комплекс із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі. Загальний об’єм інвестицій у завод складає $11 млн. Продукція Agricom Group експортується до 38 країн світу (ЄС, США, Бразилії, Китаю, країн Азії, Африки, ОАЕ, Ізраїлю, Молдови та ін.). 

 

Agricom Group входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (за рейтингом AgroHub). Багато років поспіль компанія є номінантом рейтингу “Аграрна еліта України” (Власна торгова марка, Потужний розвиток, Вертикальна інтеграція, Власна переробка, Розвиток інфраструктури та інші номінації). У 2021 році журнал “Власть денег” відзначив Agricom Group та завод “Добродія Фудз” у рейтингу ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів, що реалізуються в Україні.

 

Нашими відмінними рисами є орієнтація на ринок та потреби клієнта, включаючи якісний сервіс і формування довгострокових та взаємовигідних відносин з партнерами.

Top