Власні бренди

ТМ «Добродія» і ТМ San Grano – одні із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Бренди представлені 30+ товарними позиціями, серед яких: вівсяні пластівці, крупи, готові порційні страви, фудбокси, суперфуди, інша продукція.

 

Наш виробничий комплекс розташований в Чернігівській області та є одим із найпотужніших сучасних підприємств із виготовлення різноманітних видів пластівців, сумішей злаків та круп в Європі. Для виробництва  використовується високотехнологічне обладнання всесвітньо відомої компанії Bühler. 

 

Важливою перевагою продукції ТМ «Добродія» і San Grano є те, що завдяки використанню інноваційних технологій в ній зберігається до 95% користі зерна. Дослідження, що були проведені провідними європейськими лабораторіями, показали, що у пластівцях «Добродія» зберігається цінний комплекс макро-, мікроелементів та вітамінів.

 

ТМ «Добродія» і San Grano представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України.

 

Ми експортуємо нашу продукцію до 39 країн світу, що знаходяться в Північній та Південній Америці, Європі, Африці, на Ближньому Сході та Азії. Частка експорту в реалізації продукції станом на 2022 рік складає 70%.

 

Ми поставляємо продукцію як під власними торговими марками (Dobrodiya, San Grano), так і під власними торговими марками наших постачальників (privat label).

 

Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз». 

Top