Власні бренди

Завод “Добродія”, що входить до складу Agricom Group, виготовляє продукцію із зернових культур і продуктів на їх основі та під ТМ «Добродія», San Grano,  WOWСЯНКА, YUMMOJI.

 

ТМ «Добродія» – одна із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні.

Продукція заводу представлена 40+ товарними позиціями, серед яких: вівсяні пластівці, крупи, готові порційні страви, гранола, суперфуди, інше. 

 

Наш виробничий комплекс розташований в Чернігівській області та є одим із найпотужніших сучасних підприємств із виготовлення різноманітних видів пластівців, сумішей злаків та круп в Європі. Для виробництва  використовується високотехнологічне обладнання всесвітньо відомої компанії Bühler. 

 

Важливою перевагою продукції ТМ «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА є те, що завдяки використанню інноваційних технологій в ній зберігається до 95% користі зерна. Дослідження, що були проведені провідними європейськими лабораторіями, показали, що у пластівцях «Добродія» зберігається цінний комплекс макро-, мікроелементів та вітамінів.

 

Продукція «Добродія», San Grano,  WOWСЯНКА, YUMMOJI представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України. 

Ми експортуємо нашу продукцію в понад 40 країн світу. Частка експорту в реалізації продукції станом на 2022 рік складає 70%.

 

Ми поставляємо продукцію як під власними торговими марками (Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА, YUMMOJI), так і під власними торговими марками наших постачальників (privat label).

 

Реалізацію продукції під ТМ «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА, YUMMOJI здійснює Торговий дім «Добродія Фудз». 

Top