Зберігання і зернотрейдинг

Головна   >   Діяльність   >   Зберігання і зернотрейдинг

Зберігання

Напрям діяльності “Зберігання” у Agricom Group представлений двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського (тимчасово під окупацією в зв’язку з російською агресією) та Чернігівського кластерів. Загальна потужність зберігання Групи складає 63 тис. т.

 

Також у 2021 році в Житомирському кластері був побудований комплекс для очищення та сушіння зерна потужністю до 100 т/добу (очищення) та до 400 т/добу (сушіння), олійних культур: до 50 т/добу (очищення) та до 300 т/добу (сушіння).

Елеваторний комплекс Білокуракинського кластеру (тимчасово під окупацією в зв’язку з російською агресією) потужністю  зберігання 41 тис. т складається з технологічної поточної лінії прийому, обробки, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження зерна, з гнучким зв’язком ритму і продуктивності усіх машин і механізмів та зерносховища, призначеного для приймання зерна з автотранспорту, очищення, зберігання у силосах та відвантаження автомобільним транспортом.Технологія виробництва з приймання і відвантаження зерна забезпечує незмінність його властивостей, виключає погіршення показників якості при зберіганні, можливість пророщування та самозігріву. Кожна партія сировини, що надходить, та зерна, що відвантажується, проходить лабораторний контроль.


Для забезпечення зберігання якісного зерна на підприємстві проводиться вхідний контроль сировини за комплексом показників, і в залежності від результатів, відбувається його приймання або повернення постачальнику.


Основою заходів з боротьби із шкідниками є санітарно-профілактичні заходи з дотримання суворого санітарного режиму на усіх виробничих ділянках, ретельного контроля за станом зараженості зерна, що надходить на зберігання.

Елеваторний комплекс Чернігівського кластеру має потужність зберігання 22 тис. т. Окрім самого зерносховища, комплекс включає в себе сертифіковану лабораторію, технологічну лінію прийому, очистки та сушіння зернових, бобових та олійних культур.

 

Реконструкція елеваторного комплексу відбувалася на базі збиткового у минулому підприємства, що увійшло до складу Чернігівського кластеру Agricom Group у 2014 році. 

Зернотрейдинг

Основною метою діяльності напрямку “Зернотрейдинг” є гуртова реалізація сільськогосподарської сировини, як вирощеної на власних підприємствах групи, так і придбаною на внутрішньому ринку.

 

Основними культурами є пшениця, овес, кукурудза, соняшник. 

 

 

Вся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях і зберігається в зерносховищах Групи.

 

Партнерами Agricom Group у даному напрямі є провідні українські та закордонні компанії, а також представництва міжнародних корпорацій в Україні.

 

Географія реалізації не обмежується територією України – сировина експортується і до країн ближнього зарубіжжя.

Top