Інновації

Впровадження інновацій у роботі всіх напрямків діяльності Agricom Group – один із найважливіших пріоритетів Групи.

 

Ще з моменту створення компанії ми ставили амбітну стратегічну ціль – здобути повний контроль над усіма господарськими процесами й підрозділами багатогалузевої та географічно розрізненої групи компаній зі збалансованим розподілом функцій між підприємствами та компанією, що здійснює керівництво. 

 

Нині компанія має найсучаснішу автоматизовану корпоративну систему керування, яка охоплює всі етапи керування: стратегічне та тактичне планування, облік фактичних операцій та потужний інструментарій бізнес-аналітики.

 

Завдяки сучасним технологіям за останні роки ми значно підвищили ефективність основних видів діяльності наших підприємств, скоротили виробничі витрати, мінімізували вплив на природні невідновлювальні ресурси та екологію в цілому, а також збільшили загальний рівень прозорості прийняття рішень компанії, як для зовнішньої, так і внутрішньої комунікації.

 

Окрім рослинництва Agricom Group впроваджує інновації в інших напрямках, в тому числі у виробництві продуктів харчування, їх упаковці, дистрибуції, а також онлайн-продажах та просуванні бренду в соцмережах. Зокрема, завод з виробництва пластівців та круп є одним з найінноваційніших та найсучасніших в Європі. Виробничий процес на ньому обслуговує всього два працівника.

 

Agricom Group і надалі планує впроваджувати найсучасніші технології та відкрита до співпраці у напрямку інновацій.

Top