Інновації

Впровадження інновацій у роботі всіх напрямків діяльності Agricom Group – один із найважливіших пріоритетів Групи.

 

Ще з моменту створення компанії ми ставили амбітну стратегічну ціль – здобути повний контроль над усіма господарськими процесами й підрозділами багатогалузевої та географічно розрізненої групи компаній зі збалансованим розподілом функцій між підприємствами та компанією, що здійснює керівництво. 

 

На сьогодні в Agricom Group впроваджена комплексна експертно-аналітична система управління агробізнесом FieldBI, система AgroTop, яка дозволяє дистанційно управляти виробничими процесами в агробізнесі, та AutoBI – онлайн-інструмент для ефективного управління парком техніки, обліку запчастин та агрегатів, моніторингу штрафів, страхових полісів тощо.

Нині компанія має найсучаснішу автоматизовану корпоративну систему керування, яка охоплює всі етапи керування: стратегічне та тактичне планування, облік фактичних операцій та потужний інструментарій бізнес-аналітики.

Завдяки сучасним технологіям за останні роки ми значно підвищили ефективність основних видів діяльності наших підприємств, скоротили виробничі витрати, мінімізували вплив на природні невідновлювальні ресурси та екологію в цілому, а також збільшили загальний рівень прозорості прийняття рішень компанії, як для зовнішньої, так і внутрішньої комунікації.

Окрім рослинництва Agricom Group впроваджує інновації в інших напрямках, в тому числі у виробництві продуктів харчування, їх упаковці, дистрибуції, а також онлайн-продажах та просуванні бренду в соцмережах. Зокрема, завод з виробництва пластівців та круп є одним з найінноваційніших та найсучасніших в Європі. Виробничий процес на ньому обслуговує всього два працівника.

Agricom Group і надалі планує впроваджувати найсучасніші технології та відкрита до співпраці у напрямку інновацій.

Top