Екологія

Ми відповідаємо цілям ООН зі сталого розвитку щодо зменшення впливу на навколишнє середовище та сприяння технологічним інноваціям.


Зміна клімату і зменшення викидів

Ми пом’якшуємо наслідки зміни клімату за допомогою інновацій та співпраці з нашими партнерами.

Agricom Group визнає, що зниження викидів парникових газів є важливим для досягнення цілей Паризької угоди. Ми продовжуємо роботу щодо зменшення викидів, підвищення енергоефективності та покращення стану здоров’я ґрунтів на сільськогосподарських угіддях, оскільки ми прагнемо забезпечити стійке виробництво продуктів харчування.

Крім того, ми вживаємо заходів для зменшення нашого впливу на довкілля через шляхом впровадження eco-friendly технологій та підвищуємо обізнаність про ризики, які кліматичні зміни представляють для світового сільського господарства, для умов роботи фермерів та продовольчої безпеки в найближчі роки.


Біорізноманіття

Ми віримо в те, що біорізноманіття слід захищати, а їжа, яку ми споживаємо, і вода, яку ми п’ємо, повинні надходити із стійкої та різноманітної екосистеми.


Використання води

Agricom Group працює, враховуючи правило збереження водних ресурсів для наступних поколінь. 


Управління відходами

Agricom Group працює над тим, щоб розробка нашої товарної упаковки відповідала вимогам циркулярної економіки, ми посилюємо систему поводження з відходами.

Ми також вживаємо заходів щодо усунення непотрібної пластикової товарної упаковки. Прагнення Компанії включають використання товарної упаковки, що на 100% підлягає переробці, розробку продукції у такий спосіб, щоб звести до мінімуму утворення відходів, впровадження ефективних систем поводження з відходами, створення ланцюжка взаємодії зі споживачами, перетворення перероблених відходів у ресурс.

 

Використання енергії

Agricom Group зосереджується на впровадженні енергоефективних систем освітлення, опалення та охолодження. Ми інвестуємо в різноманітні інноваційні рішення для більш розумного використання енергії.

Agricom Group знаходиться на шляху до забезпечення операційної діяльності компанії за рахунок використання 100% відновлюваної енергетики до 2030 року.

 

Інтегрований контроль шкідників

Інтегрована боротьба зі шкідниками передбачає вирощування здорових сільськогосподарських культур із найменшими можливими порушеннями в агроекосистемах та заохочує природні механізми боротьби зі шкідниками.

Agricom Group ефективно використовує засоби захисту рослин та практикує інтегровану боротьбу з шкідниками.

 

Безпека харчових продуктів та здорове харчування

Ми прагнемо завжди пропонувати товари та послуги, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки продуктів харчування, а також надають змогу споживачам робити вибір на користь здоров’я і сталого розвитку.

 

Сталий ланцюг поставок

Agricom Group створює стійку мережу поставок, дбаючи про навколишнє середовище і благополуччя наших партнерів по ланцюгу створення вартості.

Ми розглядаємо наш харчовий ланцюг як партнерство. Діяльність Agricom Group є частиною більшої екосистеми, яка включає нашу компанію, наших клієнтів, постачальників та інших партнерів, а також територіальні громади. Наш успіх залежить від здоров’я цієї екосистеми та якості відносин з її членами. Таким чином, спільний підхід є невід’ємною частиною нашої культури та основою ставлення компанії до харчового ланцюга.

Ми очікуємо, що наші постачальники поділяють ті самі цінності, що і ми, і ми співпрацюємо з ними, щоб реалізувати це у більшому масштабі.

Top