ТМ "Добродія"

ТМ "Добродія"

Торгова марка «Добродія» - це традиційні продукти харчування, створені з добротою і любов'ю кращими професіоналами галузі з дотриманням високих вимог до стандартів якості. Торгова марка займає лідерські позиції у виробництві високоякісних продуктів харчування, які представлені в широкому спектрі сегментів ринку вже більше 70 років.

 

Асортиментні позиції представлені трьома лінійками продукції зі злакових культур: пластівці, борошно і висівки. Використання сучасних технологій, ретельне вивчення ринку і цільової аудиторії, соціальна відповідальність по відношенню до споживача є фундаментальними принципами, на основі яких створена і розвивається торгова марка.

 

Завдяки побудованій в 2013 році системі національної дистрибуції, в даний час, продукція ТМ «Добродія» представлена ​​в усіх регіонах України і найбільших торгових мережах національних рітейлерів. Чітка територіальна і прозора цінова політики, високу якість супроводу продажів і логістики дозволяють створювати і зміцнювати довгострокові і взаємовигідні відносини з кращими дистрибуційними компаніями.

 

Готуємо з доброю душею!