• ??????? → 
  • Медіа → 
  • Новини → 
  • Інвестиції в нову техніку – інвестиції в ефективність підприємства

Інвестиції в нову техніку – інвестиції в ефективність підприємства

   Рослинництво має найбільшу динаміку розвитку з-поміж всіх напрямків діяльності національної агропромислової групи Agricom Group. Компанія реалізує методи ведення ефективного сільського господарства, і саме тому інвестиції в модернізацію технічної бази підприємств розглядаються як обов’язкові. Завдяки використанню новітньої техніки скорочується час для обробки посівних площ, а значить і зростає продуктивність  підприємства в цілому.

        Так, у березні цього року, автопарк Агрофірми Іванівка, яка входить до Agricom Group, поповнився новим трактором Challenger 865C. Виробник забезпечив модель потужним двигуном, понад 500 к.с., CAT 18, що вигідно вирізняє її з-поміж аналогів на ринку. Завдяки гумовим гусеницям нова модель дозволяє якісніше обробляти посівні площі за рахунок зменшення ущільнювання ґрунту. Більше того, підприємство заощаджує на придбанні колісних пар для здвоювання коліс та гуми для них. Економія пального також була не останнім фактором при виборі механізму: у порівнянні з іншими марками, обрана модель споживає у 1.5 рази менше пального.

    «Придбання нового трактора є дуже вчасною інвестицією, в першу чергу, у зв’язку з проведенням посівної кампанії. Новий Challenger 865C дозволить виконувати більший спектр робіт і з більшою ефективністю. До того ж,  він є більш комфортним для оператора: збільшений внутрішній простір, кабіна обладнана клімат-контролем, системою супутникової навігації, пневматичною підвіскою крісла з підігрівом, зручним розташуванням приладів керування тощо. У всьому Чернігівському районі лише наше підприємство придбало такий потужний трактор для весняно-посівних робіт», - розповів головний інженер підприємства Олег Бондаренко.

     Модернізація технічної бази підприємств Agricom Group проводиться систематично на регулярній основі. Тож, придбання трактора Challenger 865C - це лише початок оновлення технічної бази Агрофірми Іванівка, а відповідно і підвищення ефективності підприємства та покращення умов роботи її працівників.