День працівника сільського господарства

15-16 листопада     2014   року   сільхозвиробники   відзначали  своє  професійне свято – День робітника сільського господарства!

          15-16 листопада     2014   року   сільхозвиробники   відзначали  своє  професійне свято – День робітника сільського господарства! У зв’язку з цим у районах, де знаходяться с/г підприємства Холдингу, відбулися відповідні заходи. Так, ще у п’ятницю 14.11.2014 р. у Білокуракинському, Новопсковському, Марківському та Троіцькому районах Луганщини районними адміністраціями за підтримки господарств,були проведені урочисті збори в честь робітників сільського господарства, де передовики, яких визначили самі господарства, були нагороджені грамотами та відзначені грошовими преміями. Також на їх честь у районних БК відбулися святкові концерти.

     В той же час, деякі сільради вирішили додатково для жителів своїх громад влаштувати свято. Наприклад, у с. Піски Новопсковського району, землі яких оброблює СТОВ АФ «Закотненська», 16 листопада у місцевому БК відсвяткували одразу три свята: День робітника сільського господарства, 50-тирічча місцевого сільського клубу та День села. Урочисте зібрання, де були відмічені найкращі с/г робітники та ветерани праці, супроводжувалося святковим концертом та закінчилося традиційними гуляннями та гарячою кашею. Сільська громада, в особі голови сільради, висловила подяку  керівництву АФ «Закотненська» у наданні спонсорської допомоги в організації свята.

        Новопсковська  селищна   рада   також   16.11.2014 р. відзначила  найкращих робітників сільського господарства свого регіону у місцевому БК. На протязі двох годин силами художньої самодіяльності району був проведений чудовий концерт, після якого голова Новопсковської селищної ради подякував керівництву Холдинга  в особі Домаскіна А.О., за вагомий внесок у забезпечення розвитку агропромислового виробництва, реалізацію державної політики у продовольчій сфері та високий професіоналізм.

        Подібні заходи у честь робітників сільського господарства відбулися й у інших громадах.