9 Травня в Чернігівському кластері

9 Травня в Чернігівському кластері

Урочистості з приводу Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в громадах таких сіл Чернігівського району, як Скоринці, Золотинці та Красному. В заходах взяли участь офіційні особи та представник національної агропромислової групи Агріком Груп, що не стоїть осторонь важливих для місцевих жителів подій та активно долучається до соціально-культурного життя громади.

Так, у селі Красному вже о 10 годині 9 травня  місцева громада зібралася біля Пам'ятника воїнам-краснянцям, які загинули в роки Другої світової війни. Урочисту подію відкрив сільський голова Маслюк Віталій Олександрович, привітавши всіх присутніх та виступивши з промовою. "Ми, діти, онуки та правнуки славетних воїнів-переможців, пам'ятаємо про визначні звитяги наших отців, дідів, прадідів. Біда Другої світової війни торкнулася не тільки нашого села, району, області, держави. Події 1939 -1945 років - це горе для багатьох країн по всьому світу. І метою кожного з нас є зробити все від нас залежне, щоб ця біда не повторювалася. Щоб люди, які живуть на своїй землі, працювали на ній, обробляли, ростили дітей," - звернувся Віталій Олександрович до присутніх.

Під час свого виступу сільський голова також окремо подякував місцевому підприємству Агрофірма Іванівка АГ в особі Бурсука Василя Миколайовича за фінансову допомогу в розмірі 30 тисяч гривень, які виділила материнська компанія агрофірми - Агріком Груп. Саме завдяки цим коштам вдалося відремонтувати пам'ятник над могилами воїнів, які загинули в селі Красне під час Другої світової війни. Крім того, вони дозволять виконати ремонт обеліска-пам'ятника загиблим воїнам-краснянцям. Також, ветеранам місцевої громади та інших сіл Чернігівського району була виділена грошова допомога.

В рамках урочистостей учні місцевої школи виступили з віршами, присвяченими пам'яті полеглих, а також поіменно згадали всіх односельчан, яких Красне втратило у 1941-1945 роках.

Представник національної агропромислової групи Агріком Груп, Бурсук Василь Миколайович, також привітав місцеву громаду зі святом і від імені підприємства та пообіцяв максимально сприяти її процвітанню та розвитку і в майбутньому.

Після офіційної частини настоятель храму Параскеви П’ятниці села Красне, отець Сергій, справив панахиду за загиблими.

Цьогорічний День Перемоги пройшов у теплій та родинній атмосфері в селі Красне. На урочистості зібрались місцеві мешканці, подію відвідав і депутат Чернігівської обласної ради Беконя Сергій Федорович – уродженець села.

А безпосередня участь Агрофірми Іванівка ще раз довела серйозність намірів Агріком Груп у відношенні підтримки громад, в яких вона працює.