Новини

30 Листопада 2018

Agricom Group інвестує $1 млн в інновації

Taranis дозволяє використовувати штучний інтелект для збору і аналізу даних станів посівів полів компанії. Отримання високоякісних знімків займає менше 2-х діб, за допомогою яких агрономи отримують картину стану сходів, наявність шкідників і проблемних ділянок. Виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник зазначив, що на впровадження системи пішов місяць, за цей час вже отримані перші результати по посівам озимих культур. Пізніше програма буде включена в мотивацію співробітників. Саму програму будуть адаптувати до особливостей українських культур протягом 3х років.

«Інвестиції в Taranis повернули за рахунок логістики, результатів по точним прогнозам погоди і економії на добривах і ЗЗР всього за 2 місяці. У самому Taranis вклали $ 100 тис. », - підкреслив Петро Мельник.

Компанія буде розширювати зрошувані площі до 500 га, а також орієнтуватися на ефективність виробництва з гектара.

Компанія Agricom Group (ТМ Добродія) значно розширила географію експорту.

24 Листопада 2018

Компанія Agricom Group (ТМ Добродія) значно розширила географію експорту.

 

Компанія Agricom Group (TM Добродія) в цьому році почала поставки своєї продукції в країни Європи, Азії та Африки. В минулому році компанія поставляла продукцію тільки в Придністров'я і Молдову, а в цьому Agricom Group істотно розширила експортні ринки, зокрема продукція вже поставляється до Ізраїлю, Румунії, ПАР, Угорщини. Також плануються тестові поставки в Південну Корею і Канаду, а в наступному місяці компанія відправляє один контейнер в Індію.

«За результатами серпня відправлено на експорт 200 т продукції. За результатами вересня планується вийти на 300 т, а до кінця року - на 400 т. Що становить 50% усього виробництва », - поділився планами виконавчий директор Мельник Петро Петрович.

Пройшла наймасштабніша в Східній Європі конференція Large Farm Management 2018 (LFM 2018).

30 Листопада 2018

Пройшла наймасштабніша в Східній Європі конференція Large Farm Management 2018 (LFM 2018).

В рамках наймасштабнішої в Східній Європі конференції Large Farm Management 2018 (LFM 2018) виконавчий директор Agricom Group Мельник Петро Петрович разом з керівниками найбільших агрокомпаній обговорювали одну з найгостріших проблем сектору - дефіцит кваліфікованих кадрів на селі.

Спілка українських підприємців - СУП відвідали переробний комплекс з виготовлення пластівців і сумішей злаків ТМ Добродія

19 Жовтня 2018

Спілка українських підприємців - СУП відвідали переробний комплекс з виготовлення пластівців і сумішей злаків ТМ Добродія

19 жовтня члени Союзу українських підприємців - СУП відвідали завод ТМ «Добродія» (компанії Agricom Group), який знаходиться в смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. В рамках візиту відбулася екскурсія виробничими потужностями комплексу, де учасникам продемонстрували всі стадії виробництва продукту, розповіли про тонкощі виробництва пластівців, а також занурили в «історію» створення пластівців «Добродія».

Завод AVENA HEAD отримала «КОШЕР»

28 Вересня 2018

Завод AVENA HEAD отримала «КОШЕР»

У вересні 2018 року на виробничому комплексі з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі відбувся аудит підприємства на  відповідність продукції і процесу виробництва продукції вимогам єврейської релігії. Перевірку проводив фахівець, що досконально володіє законами іудаїзму та технологією виробництва продуктів харчування. На підставі отриманої та перевіреної інформації видано сертифікат "КОШЕР" (KOSHER). Працюємо, щоб забезпечити якісною продукцією різні верстви населення, різних віросповідань.