«Добродія Фудз» одною із перших в Україні серед вітчизняних виробників розпочала маркування продукції Nutri-Score


З осені 2023 року на всю продукцію, що виготовляє компанія “Добродія Фудз”, розпочато нанесення маркування, яке дозволить споживачеві отримувати корисну інформацію про товар, який він купує.

Кольорове маркування Nutri-Score допомагає краще інформувати про властивості продуктів та використовувати його для збалансованого харчування. Це маркування доповнює обов’язкову інформацію про поживну цінність у складі продукту.

Спрощена система маркування поживної цінності продуктів Nutri-Score на лицевій стороні етикетки зображена у вигляді 5-колірної шкали: від темно-зеленого до червоного кольору. Кольори пов’язані з літерами від А до Е, де позначка «А» відповідає продуктам з кращою поживною цінністю, тоді як «Е» отримують продукти, поживна цінність яких нижча. Таке кольорове маркування допоможе одразу визначити продукти, які можна їсти регулярно (зелений колір), а які менше підходять для збалансованого харчування та щоденного раціону (червоний колір). Nutri-Score розраховується на 100 г (100 мл) харчового продукту.

Як зазначили в компанії, маркування введене з метою надання споживачеві доступу до інформації про харчові цінності та користь продукції, а також економії часу при виборі продуктів. Як соціально відповідальний бізнес “Добродія Фудз” продовжує слідувати Стратегії сталого розвитку, яка була впроваджена декілька років тому, і згідно з якою одним із пріоритетів є контроль та дотримання високої якості продукції та сприяння актуалізації ведення здорового способу життя споживачів.

Top