Зернотрейдінг

Зернотрейдінг

Відділ зернотрейдингу - структурний підрозділ

національної агропромислової групи Agricom Group,

основною метою діяльності якого є гуртова

реалізація сільськогосподарської сировини

Компанія володіє значними потужностями для операцій з купівлі-продажу зернових і здійснює трейдингові операції з сировиною, як вирощеною на власних підприємствах групи, так і закупленою на внутрішньому ринку. Партнерами Agricom Group у цьому напрямі є провідні українські та закордонні компанії, а також представництва міжнародних корпорацій в Україні. Географія реалізації не обмежується територією нашої держави - спеціалісти підрозділу організовують продаж і до країни ближнього зарубіжжя.

 

Відділ зернотрейдингу займається реалізацією переважно зернових та олійних культур, вирощених на полях підприємств Групи. Основне місце тут посідають пшениця, овес, кукурудза, соняшник. Так само до продажу поступає і олійний льон власного виробництва. Вся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях Agricom Group і зберігається в зерносховищах Групи, оснащених відповідно до світових аграрних стандартів. В цілому, близько 70% сировини, що реалізує відділ зернотрейдингу, виробляється підприємствами Групи.

 

Овес, пшеницю та кукурудзу Agricom Group закуповує також у своїх надійних партнерів, так само ретельно перевіряючи якість сировини та забезпечуючи їй найкращі умови зберігання. В результаті Група стабільно пропонує широкий асортимент та високу якість зернових. Для Agricom Group напрям зернотрейдингу це невід’ємна частина її діяльності і можливість гарантувати 100% якість своєї сировини.