Сучасні технології

З метою підвищення ефективності основних видів діяльності групи підприємств Agricom Group, компанія активно використовує сучасні технології, які відіграють важливу роль у реалізації стратегічних цілей та завдань. Це дозволяє шляхом економії мінімізувати вплив на природні невідновлювальні ресурси та екологію в ціломуа також підвищити загальний рівень прозорості прийняття рішень компанії, як для зовнішньої, так і внутрішньої комунікації.

 

По напряму «Рослинництво», з метою економії витрат на використання техніки, управління виробничими процесами відбувається на блочній системі структура посівних площ планується з урахуванням оптимізації логістичних процесів. Також підприємства групи успішно впроваджують технології прямого посіву льону, які успішно зарекомендували себе і дозволяють мінімізувати технологічний вплив на землю. Активно використовуються сілобеги.

 

Із залученням програмного та апаратного забезпечення запроваджено Корпоративну інформаційну систему, яка в свою чергу є конгломератом систем, кожна з яких має власні рамки, функції, архітектуру та конструкцію.