Наше бачення та цінності

Наше бачення

      Agricom Group - українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві, розробці та   дистрибуції продуктів харчування, вироблених на основі зернових культур.

      Agricom Group українська Компанія, що динамічно розвивається та орієнтована  на побудову   сучасних бізнес-процесів і використання кращих практик менеджменту в питаннях управління.  Основа  нашого успіху - це  люди, ефективність і передові технології.

Наші цінності

Лояльність та повага - здатність визнавати права іншої людини, зрозуміти і відчути  його інтереси, специфіку його переконань та прагнень. На основі лояльності та поваги з’являється взаєморозуміння, яке є ключовим фактором у побудові командної роботи. Тільки поважаючи іншого, можна знайти вектор для  єдності і розвитку.

Інновації. Використання нових інструментів і процесів дозволяють бути новаторами та стати на путь інновацій. Інновації дають  нам можливість  працювати швидше, точніше та ефективніше.

Довіра – критерій,  що вимірює професіоналізм. Наша діяльність ґрунтується на чесності, прозорості та справедливості. Ми впевнені  один в одному  і прагнемо до загального успіху.

Єдність. Тільки на основі взаємної довіри і поваги народжується єдність. Наша       єдність заснована на загальних  цілях, цінностях та стандартах роботи.  Єдність - необхідна умова для досягнення найкращих результатів.

Розвиток.  Багатогранність  досвіду і знання кожного нашого співробітника ство-    рюють загальний потенціа розвитку компанії. Робота над покращенням та індивідуалізацією ідей  являються основою нашого руху вперед. Ми розуміємо, що розвиток дає можливість наблизити те, що сьогодні здається неможливим, якщо працювати єдиною командою, поважаючи та довіряючи один одному.